Hakkımızda

       

Firmamız;

         Elektrik ve enerji sektöründe A.G. ve O.G. Elektrik  malzemeleri konusunda sektörün Türkiye’de ve dünyada ileri gelen imalatçı, dağıtıcı firmaların seçkin ürünlerinin; Pazarlama faaliyetini yürüten firmamız, teknik birikimi ve deneyimli personeli ile pazarın ihtiyaçlarına dönük lojistik ve taahhüt hizmetlerini sağlamak için her geçen gün kendini personel ve altyapısını sürekli yenileyerek devam etmektedir.
         DELTA ENERJİ olarak hızlı küreselleşme sonucu ekonomik sınırların kalkması ucuz, kaliteli ürünlerin ve yeni teknolojilerin takibini zorunlu hale getirmiştir. Firmamız tarafından bu seçkin denetimler sonucu ilgili ürünleri siz kıymetli müşterilerimize sunmak ana hedefimizdir. 
        Müşteri kitlemiz öncelikle yatırıma dönük endüstriyel tesisler, kamu işletmeleri, inşaat sektörü, makine imalatı ve müteahhit firmalarıdır. Amacımız; siz firmalarınızın konumuz ile ilgili ihtiyaçlarına lojistik ve teknik çözüm sağlamaktır. 
         Dinamik ve deneyimli personelimiz ile teknolojik imkanları kullanarak, müşteri odaklı yaklaşımımız , hızlı, esnek, güvenilir, kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla proje işlerinizde: anahtar teslimi taahhüt,bilgisayar altyapı kablolama işlemi, güvenlik sistemleri ve konumuz ile ilgili malzeme taleplerinizde teklifler almanızı bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Misyonumuz;

 

   Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve sorunlarını, deneyimli satış ve teknik kadromuz ve geniş ürün stoklarımız ile en kısa sürede, en doğru biçimde sonuca ulaştırıp, hizmette sürekliliği sağlamaktır.

    Çünkü “Müşteri varsa biz varız” düşüncesiyle hizmet politikamızı “müşteri memnuniyeti” üzerine kurduk…

 

 

Vizyonumuz;

       Mükemmellik yolunda temel değerlerimizle ve hedeflerimizle     Toplam Kalite Yönetim Felsefesini bir yaşam biçimi haline getirmek. Sektörümüzde önder bir kuruluş olmaktır.

 

 

 

     DELTA ENERJİ olarak temel çalışma alanlarımız;

-Pazarlama ve Satış

-Mühendislik Hizmetleri

-Taahhüt

 

  • SATIŞ

AG ŞALT CİHAZLARI:Kontaktörler, otomatlar, kaçak akım röleleri,devre kesiciler,röleler, butonlar,yük kesiciler,kompak şalterler, termik röleler.

KOMPANZASYON ÜRÜNLERİ: Kondansatörler ,genleşme emniyetli kondansatörler, reaktif güç röleleri,deşarj bobinleri,desarj dirençleri, kompanzasyon kontaktörleri, harmonik filtre reaktörler, akım sınırlamalı sigortalar,uzaktan kompanzasyon kontrol sistemleri,raporlama sistemleri.

OTOMASYON ÜRÜNLERİ: Dedektörler,sensörler,invertör,plc röleler, frekans invertörler, programlanabilir röleler,anahtarlama elemanları , mini röleler.

O.G. KORUMA RÖLELERİ:Aşırı akım röleleri,arıza gösterge duzenekleri,düşük ve aşırı gerilim röleleri,trafo koruma röleleri,bucholz röleleri,diferansiyel röleler.

KABLOLAR:A.G. ve O.G. güç ve kumanda devrelerinde kulanılan hertürlü kablo,bilgi iletişim network kabloları,fiber optik kablolar,özel ihtiyaca yönelik kablo.

A.G. ve O.G. GÜÇ TRANSFORMATÖRLERİ : Yağlı ve kuru tip güç trafoları, izole trafolar,kumanda devresi trafoları, regülatörler.

AYDİNLATMA:Endüstriyel amaçlı her türlü uygulamaya dönük aydinlatma armatürleri ve direkler(park ve bahçe direkleri) ampuller,fiber optik ve ledli aydinlatma proje oluşturma ve uygulama.

GÜVENLİK VE KORUMA ELEMANLARI:İzole eldiven,izole sehpa,izole hali,stanka, manevra çubukları,o.g. kontrol kalemleri,bara neon lambaları,kapasitif mesnet izolatörleri.

 

  • MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Her türlü endüstriyel tesisler ve konutlar enerji taleplerinde duyulan mühendislik, taahhüt, müşavirlik hizmetlerinde sektörün elektrik ve elektronik donanım konusunda projenin tasarımı, montajı, devreye alınması ile arıza ve servis hizmetini kapsayan geniş projeksiyon ile hizmet vermektedir.

 

  • GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Satış, montaj, servis ve bakım hizmetlerini kapsayan CCTU, hırsız alarm sistemleri, yangın algılama sistemleri, giriş – çıkış kontrol sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, müzik yayın, anons ve kongre sistemleri, görüntülü kapı konuşma sistemleri, otomatik uzaktan kumandalı bariyer sistemleri, kesintisiz güç kaynakları (UPS) satış ve montaj faliyetleri üzerine hizmet vermektedir.